Straipsniai

2013/02/05

Pažintis: Andrė Pabarčiūtė sako, kad visai paprasta susikurti gyvenimą, kuriame būtume laimingi

Raktą į sėkmę turime kiekvienas, bet ne visi žinome, kurias duris reikia atrakinti. Dvasinio tobulėjimo paieškos mane atvedė prie tų durų, kurias dabar padedu atrasti kitiems žmonėms“, – sako atlikėja, kompozitorė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė Andrė Pabarčiūtė.
2011/12/27

Mokėjimas reikšti jausmus išveja sąstingį

"Būtų gerai, jei lietuvišką uždarumą pakeistume į didesnį atvirumą, vidinę žiemą - į širdingą kito žmogaus priėmimą", - sakė talentinga džiazo dainininkė, performansų kūrėja Andrė Pabarčiūtė, tapusi dar ir emocinio intelekto lavintoja.
2011/11/09

Kaip sugrąžinti gyvybę rutina virtusiems santykiams?

Meilė kaip upelis – kuo daugiau užtvarų jame pristatome, tuo greičiau jis virsta pelke.   „Meilė yra procesas, – sako emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas Rimvydas Židžiūnas . – Ji kinta, vystosi, banguoja, auga arba miršta. Juk mes keičiamės, ir mūsų jausmai keičiasi kartu su mumis. Jei po 20 metų pabundate lygiai su tuo pačiu jausmu, galbūt tai reiškia, kas buvote mirę?“
2011/11/09

Norite išsaugoti meilę? Liaukitės skaičiuoti!

Aistringa meilė vieną dieną virto patogiu išskaičiavimu? Psichologai sako, kad tai nieko baisaus, neva, meilės virsmas prisirišimu yra natūralus procesas. Tačiau mes kažkodėl vis tiek ilgimės tos ugnies, kuri santykiams teikė gyvybės. Kas ją užpučia? Ir ar įmanoma tą ugnį vėl įžiebti?
2010/11/04

Lyderio apibrėžimas – neįmanomas

Lyderystė yra menas. Kaip ir bet kokiame mene yra daug įvairių būdų, kaip tą meną vystyti. Tai nėra įgūdis, panašus į skaitymą ar rašymą – vieną kartą išmokai ir gali tuo naudotis visą likusį gyvenimą. Lyderystė yra kas kita. Tai, pirmiausia, bendravimas ir sąveika su žmonėmis. Dėl to lyderystės tobulinimas ribų neturi.
2010/10/04

Be pastangų dar niekas netapo laimingas

Ar įmanoma pasiekti tikslus, kurie yra tiesiogiai susiję su gyvenimo kiekybe ir tokiomis pačiomis priemonėmis pasiekti tikslus, kurie susiję su kokybe? Būti laimingu, mylėti, jaustis mylimu, visiškai realizuotu savo darbe, ar galima šias užduotis paversti tikslais, sudaryti minčių planą ir nuolankiai sekant jo punktais pasiekti savo? Tokie klausimai kiekvienam iš mūsų iškyla gana dažnai. Mes kuriame svajones, savo užsibrėžtais uždaviniais bandome jas pasiekti, tačiau, ar pasiekę kokią nors svajonę, mes jau tikrai visam laikui ir negrįžtamai tampame laimingi?
2009/03/24

Kas yra geriausias pasaulyje mokytojas?

Visi yra mokęsi darželyje, mokykloje, daugelis ir universitete. Nuo pat vaikystės tobulėjimas suvokiamas pagal nusistovėjusią sistemą: vienas mokytojas ir daug už stalų sėdinčių mokinių. Tai ir yra mūsų mokymasis!
2009/02/12

Aktyvaus pardavėjo vidinių kompetencijų lygiai

Daugelis pardavimo vadybininkų žino, kaip reikia gerai pardavinėti, turi puikių bendravimo su klientais įgūdžių, puikiai moka suformuoti patrauklų pasiūlymą, bet nėra motyvuoti tai naudoti darbe. Jeigu kiekvienas vadybininkas praktiškai išnaudotų viską, ką žino apie pardavimus, jis būtų du ar tris kartus geresnis pardavėjas, nei dabar yra.