Mokymai greitu metu

KAUNE Emocinio intelekto lavinimo kursas ir Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų pristatymas!

Registracija

Kviečiame moteris ir vyrus registruotis ir atvykti į NEMOKAMĄ Emocinio intelekto lavinimo kurso ir Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų pristatymą!

Emocinio intelekto lavinimo kursas, organizuojamas mokymų projektų „Social Games“ ir „Moters magijos mokyklos“,  yra skirtas ir vyrams, ir moterims. Jame surinkta visa geriausia metodinė medžiaga, padedanti maksimaliai atskleisti kiekvieno žmogaus potencialą, ir, svarbiausia, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę. Atskleisti sugebėjimai puikiausiai pritaikomi sprendžiant karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerinant santykių su artimaisiais kokybę, taip pat labai praverčia gilinantis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas. Šis kursas ypač naudingas tiems, kurie domisi savo galimybėmis, ieško naujų bei efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę. Daugiau informacijos apie mokymų metodiką rasite mūsų tinklalapio skyriuje Emocinis intelektas.

NEMOKAMAS kursų pristatymas vyks 2016 m. rugsėjo 21 d., trečiadienį, 19:00 val.
Viešbutyje "Park Inn by Radisson Kaunas", K.Donelaičio g. 27, Kaunas.

Pristatymą ves:
Inga Globienė - emocinio intelekto lavinimo instruktorė, “Moters Magijos Mokyklos” konsultantė ir asistentė, koncertų ir renginių organizatorė.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val.,  viešbutyje "Park Inn by Radisson Kaunas", K.Donelaičio g. 27, Kaunas.

Pirmas kurso užsiėmimas rugsėjo 26 d., pirmadienį, 19 val.

Emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso mūsų santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo mūsų emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

Būtina išankstinė registracija!
www.emocinisintelektas.lt