Mokymai greitu metu

KAUNE „Poros santykių darna. Darbas su neigiamomis emocijomis“ Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras

Registracija

Meilė turi galią suartinti svetimus žmones – paversti juos artimaisiais, ji pradžioje sukuria santykius. Kai pora būna kartu, patiria ne tik džiaugsmą, pasitenkinimą, bet ir nuoskaudų, kasdienybę. Tuomet porai pats laikas atrasti dar vieną meilės galią – gydyti širdies žaizdas, t. y. naikinti nusivylimą ir kasdienybę, suteikti santykiams džiaugsmą ir gyvenimo skonį. Kodėl mes nepasinaudojame šia meilės galia? Kodėl mes mylime, bet kartu ir skaudiname artimus mums žmones? Kodėl darbe mes neišliejame savo neigiamų emocijų, bet taip dažnai elgiamės su artimais ir mylimais žmonėmis? Kas gali sustabdyti šių toksinių emocijų liejimą į artimų santykių erdvę? Iš kur kyla nusivylimas santykiais vyrui, o iš kur – moteriai? Kaip vyras ir moteris gali padėti vienas kitam susidoroti su savo toksinėmis emocijomis arba užsidarymu ir atitolimu?

Visi mes puikiai suprantame, kad toksinės emocijos griauna darnių santykių ekologinę pusiausvyrą. Todėl vieni nusprendžia jas lieti toliau, o kiti emocijas tyliai kaupia ir nešiojasi savyje. Ar pranyksta toksinės emocijos jas paslėpus ar užslopinus? Ar emocijų kontrolė gali būti ilgalaikių ir darnių santykių pagrindu? Galbūt įmanoma šioms emocijoms kažką padaryti? Galbūt galima įveikti užsidarymą ir neigiamų jausmų kaupimą naujais emocijų savireguliacijos, o ne kontrolės būdais? Kaip atrodo darbas su skausmingais patyrimais santykiuose? Kaip vyras ir moteris gali čia padėti vienas kitam? Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime požiūrio plėtimo seminare.

Pagrindinės seminaro temos:

  • Kaip sukuriama tvari santykių ekologija?
  • Iš kur kyla toksinės emocijos ir kaip jos nuodija meilę?
  • Kaip elgiasi vyras ir kaip – moteris, kai santykiai blogėja?
  • Kokia vyro elgsena padeda moteriai atsiskleisti ir būti patenkintai?
  • Kokia moters elgsena padeda vyrui tapti savimi ir būti patenkintam?
  • Kas padeda augti ir vystytis santykiuose tiek vyrui, tiek moteriai?
  • Kaip sukuriama ilgalaikė darna santykiuose ir kaip ji palaikoma?
  • Mes esame kartu tam, kad padėtume vienas kitam būti laimingiems!

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras KAUNE vyks gegužės 19 d., ketvirtadienį, 19 val.
Viešbučio „Europa Royale“ Konferencijų centre, Miško g.11,  Kaunas

Seminarą ves: Rimvydas Židžiūnas – emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas, knygos „Gyvenimo kūrėjas“ autorius.

Mokymo trukmė – 2,5 val. Kaina – 10 EUR.
Bilietą galite įsigyti prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

Būtina išankstinė registracija puslapyje
www.emocinisintelektas.lt!